284616-2026 - Resultaat
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – Bouwteam het Lang
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteam het Lang
Beschrijving: De gemeente Enschede als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het vervangen van de bestaande vuilwaterriolering en het herinrichten van de verschillende brinken binnen Het Lang. Het project houdt in: De wijk het Lang, gelegen in Wesselerbrink ten zuidwesten van Enschede, bestaat uit woningen die dateren van eind jaren 60, begin jaren 70. In deze wijk staan diverse opgaven op de planning, zoals het vervangen van het gemeentelijke vuilwaterriool en het warmtenet van Ennatuurlijk. Ook moet de ondergrondse infrastructuur van Enexis (gas en elektriciteit) en Vitens (water) verzwaard en/of gesaneerd worden. Daarnaast moeten veel woningen gerenoveerd en/of verduurzaamd worden. Al deze opgaven maken dat in de wijk Het Lang een uitdagende opgave is ontstaan waarvoor afstemming tussen alle partijen van essentieel belang is. De gemeente Enschede is voornemens om alle opgaves binnen de wijk Het Lang samen aan te pakken (integrale wijkaanpak).
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
5. Perceel
Perceel: LOT-0000