284704-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Onderhandelingsprocedure (aankondiging gegunde opdracht) aanschaf beleidsmonitor Voor- en Vroegschoolse Educatie Gemeente Breda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhandelingsprocedure (aankondiging gegunde opdracht) aanschaf beleidsmonitor Voor- en Vroegschoolse Educatie Gemeente Breda
Beschrijving: Deze procedure wordt gebruikt om een overeenkomst te sluiten met Peutermonitor B.V. met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012. De Opdrachtgever heeft als wettelijke taak het voorkomen en bestrijden van onderwijsachterstanden bij jonge kinderen. Deze taak is vastgelegd in de Wet op het primair onderwijs (artikel 165, 166 en 167), waarin onder andere gemeenten verantwoordelijk zijn voor het opstellen en uitvoeren van gemeentelijk onderwijsachterstandenbeleid (GOAB). Voor een effectieve uitvoering van dit beleid is het essentieel dat de Opdrachtgever beschikt over betrouwbare, actuele en goed ontsloten data over de deelname en effectiviteit van voor- en vroegschoolse educatie (VVE)-programma’s. Met name bij het vroegtijdig signaleren van risico’s op onderwijsachterstanden bij peuters en kleuters is een goede monitoringsstructuur cruciaal.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000