28487-2025 - Mededinging
Nederland – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Inhuren van materialen voor evenementen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuren van materialen voor evenementen
Beschrijving: Vanwege het aflopen van de overeenkomst met de huidige leverancier wil de gemeente Den Haag middels deze Europese aanbesteding een geschikte leverancier contracteren. Het gaat hier om materialen voor evenementen die de gemeente zelf regelt zoals, recepties, diners, openingen etc.. Als de eigen voorraad niet toereikend of niet voorhanden is dienen deze materialen gehuurd te worden. Het gaat hier bijvoorbeeld om stoelen, barkrukken, kamerschermen, serviezen, glaswerk etc..
Interne identificatiecode: DBV-24.108
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39200000 Meubilering, 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden, 39222000 Cateringbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000