2. Procedure
Procedure
Titel: EA Assessments voor (toekomstige) medewerkers
Beschrijving: Dit betreft een Niet-Openbare Europese aanbesteding inzake 'Assessments voor (toekomstige) medewerkers' t.b.v. het Radboud universitair medisch centrum te Nijmegen (hierna ook te noemen: 'Radboudumc'). Radboudumc is op zoek naar één Opdrachtnemer voor de afname van Assessments en bijbehorende dienstverlening, waarbij de beoogde opdracht tenminste bestaat uit selectie- en ontwikkelassessments, afgenomen als e-assessment en/of face-to-face assessment. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één partij. De beoogde duur van de Raamovereenkomst bedraagt drie (3) jaar met de optie tot verlenging in te roepen door Radboudumc van twee (2) x één (1) jaar.
Interne identificatiecode: T40782
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
5. Perceel
Perceel: LOT-0000