Lijst en beknopte beschrijving van de selectiecriteria:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Enkel voor perceel 1, perceel 2, perceel 3, perceel 4, perceel 5, perceel 6, perceel 7, perceel 8, perceel 9, perceel 10, perceel 11: Certificering voor EPC
2. Energiedeskundige type A én type D (mogen verenigd zijn in 1 persoon): geldig certificaat energiedeskundige type A en D dienen bijgevoegd te worden.