285320-2025 - Mededinging
Nederland – Opslag- en magazijndiensten – Logistieke dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Logistieke dienstverlening
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer voor het verrichten van logistieke dienstverlening aan het Maastricht UMC + en één (1) partij te binden door middel van een Wachtkamerovereenkomst. De Opdracht wordt gegund aan de Inschrijver die de Inschrijving met de beste prijs-kwaliteit verhouding (BPKV) heeft uitgebracht.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63120000 Opslag- en magazijndiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000