See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van middelen voor reiniging en desinfectie van cleanrooms
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van middelen voor reiniging en desinfectie van cleanrooms
Interne identificatiecode: PPP0UJ-4201/6369/OP/JDM/SSI/D34250061
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39831200 Detergenten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Middelen voor het reinigen in cleanrooms: Steriele detergenten
Beschrijving: Middelen voor het reinigen in cleanrooms: Steriele detergenten
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_1
Aanvullende classificatie (cpv): 24455000 Ontsmettingsmiddelen, 39830000 Reinigingsmiddelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Middelen voor reiniging in cleanrooms: Niet steriele detergenten
Beschrijving: Middelen voor reiniging in cleanrooms: Niet steriele detergenten
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_2
Aanvullende classificatie (cpv): 39830000 Reinigingsmiddelen, 24455000 Ontsmettingsmiddelen
Perceel: LOT-0003
Titel: Middelen voor desinfectie in cleanrooms: Alcoholen
Beschrijving: Middelen voor desinfectie in cleanrooms: Alcoholen
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_3
Aanvullende classificatie (cpv): 24455000 Ontsmettingsmiddelen, 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
Perceel: LOT-0004
Titel: Middelen voor desinfectie in cleanrooms: Andere biociden
Beschrijving: Middelen voor desinfectie in cleanrooms: Andere biociden
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Steriele geïmpregneerde 6% H2O2 doekjes
Beschrijving: Steriele geïmpregneerde 6% H2O2 doekjes
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_5
Aanvullende classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen, 24455000 Ontsmettingsmiddelen
Perceel: LOT-0006
Titel: Steriele geïmpregneerde of burstable moppen
Beschrijving: Steriele geïmpregneerde of burstable moppen
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_6
Aanvullende classificatie (cpv): 24455000 Ontsmettingsmiddelen
Perceel: LOT-0007
Titel: Steriele droge stofvrije mop pad
Beschrijving: Steriele droge stofvrije mop pad
Interne identificatiecode: OP/JDM/SSI/D34250061_7