285427-2026 - Mededinging
België – Diensten voor landschapsbescherming – Manuele verlaging van beverdammen op waterlopen 2de cat. in Limburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Manuele verlaging van beverdammen op waterlopen 2de cat. in Limburg
Beschrijving: Manuele verlaging van beverdammen op waterlopen 2de cat. in Limburg
Interne identificatiecode: PPP0SG-19213/6209/2026N167279
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721100 Diensten voor landschapsbescherming
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Zuid-Limburg
Beschrijving: Volgende gemeentes zijn opgenomen in dit perceel: - Herk-De-Stad Zuid - Hasselt Zuid en Oost - Nieuwerkerken - Alken - Sint-Truiden - Gingelom - Heers - Tongeren-Borgloon (Borgloon) - Wellen
Interne identificatiecode: 2026N167279_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Oost-Limburg
Beschrijving: Volgende gemeentes zijn opgenomen in perceel 2: - Diepenbeek - Dilsen-Stokkem - Genk - As - Oudsbergen - Maaseik - Zutendaal - Maasmechelen - Lanaken - Bilzen-Hoeselt - Riemst - Tongeren-Borgloon (Tongeren) - Voeren
Interne identificatiecode: 2026N167279_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 West-Limburg
Beschrijving: Volgende gemeentes zijn in dit perceel opgenomen: - Tessenderlo-Ham - Leopoldsburg - Hechtel-Eksel - Beringen - Houthalen-Helchteren - Oudsbergen West - Heusden-Zolder - Zonhoven - Lummen - Halen - Herk-De-Stad West - Hasselt West
Interne identificatiecode: 2026N167279_3