285593-2024 - Mededinging
België – Paden en andere verharde oppervlakken – Raamovereenkomst voor het uitvoeren van technisch onderhoud en kleine herstellingswerken verhardingen in DE VRIJE UNIVERSITEIT BRUSSEL
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van technisch onderhoud en kleine herstellingswerken verhardingen in DE VRIJE UNIVERSITEIT BRUSSEL
Beschrijving: De focus ligt op het herstellen en vernieuwen van bestaande voetpaden en wegen door middel van materialen anders dan asfalt en beton. Het gaat in hoofdzaak om herstellingen en vernieuwingen met betontegels, klinkers, kasseien, dolomiet en grind en het plaatsen van allerlei types van trottoirbanden (opsomming niet limitatief).
Interne identificatiecode: PPP0NS-846/4294/VUB/DI/2024/16090-20760
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233160 Paden en andere verharde oppervlakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van technisch onderhoud en kleine herstellingswerken verhardingen in DE VRIJE UNIVERSITEIT BRUSSEL
Interne identificatiecode: VUB/DI/2024/16090-20760