285802-2024 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst voor het uitvoeren van (technische) controles op installaties en toestellen in het beheer van afnemers van de aankoopcentrale CREAT
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van (technische) controles op installaties en toestellen in het beheer van afnemers van de aankoopcentrale CREAT
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van (technische) controles op installaties en toestellen in het beheer van afnemers van de aankoopcentrale CREAT
Interne identificatiecode: CREAT-ALL-24-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CREAT-ALL-24-001 - 1
Interne identificatiecode: 1