28582-2023 - ResultaatBelgië-Gent: Isotopische reagentia
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van radiofarmaca
Referentienummer: OP/JDM/JLJ/D34220063
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33696400 Isotopische reagentia
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
⁹⁹Mo/⁹⁹mTc generatoren
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
123I-MIBG
Perceel nr.: 2
¹²³I-orale oplossing
Perceel nr.: 3
¹³¹I-MIBG
Perceel nr.: 4
¹³¹I-capsules
Perceel nr.: 5
¹³¹I-orale oplossing
Perceel nr.: 6
¹²³I-joflupaan
Perceel nr.: 7
Samarium
Perceel nr.: 8
Y-90 citraat
Perceel nr.: 9
Kits voor ⁹⁹mTc merking (TETROFOSMINE)
Perceel nr.: 10
Kits voor ⁹⁹mTc merking (HDP/MDP/HMDP)
Perceel nr.: 11
Kits voor ⁹⁹mTc merking (HSA)
Perceel nr.: 12
Kits voor ⁹⁹mTc merking (MAG-3)
Perceel nr.: 13
Kits voor ⁹⁹mTc merking (DTPA/aerosol)
Perceel nr.: 14
Kits voor ⁹⁹mTc merking (MAA)
Perceel nr.: 15
Kits voor ⁹⁹mTc merking (DMSA)
Perceel nr.: 16
Kits voor ⁹⁹mTc merking (Nanocolloid)
Perceel nr.: 17
Kits voor ⁹⁹mTc merking (HMPAO)
Perceel nr.: 18
Kits voor ⁹⁹mTc merking (MEBROFENIN)
Perceel nr.: 19
Kits voor ⁹⁹mTc merking (PYP)
Perceel nr.: 20
Kits voor ⁹⁹mTc merking (ECD)
Perceel nr.: 21
Kits voor ⁹⁹mTc merking (SESTAMIBI)
Perceel nr.: 22