Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Ja, opdracht kan worden verlengd
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land