286178-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Aanbesteding selectie architect IKC Havenstraatterrein
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding selectie architect IKC Havenstraatterrein
Beschrijving: De gemeente Amsterdam is voornemens het gebied Havenstraatterrein te herontwikkelen. Naast complexen voor woningbouw (sociale huur, middensegment en vrije sector), horeca, bedrijvigheid en een KDV wordt er ook een Integraal Kindcentrum (IKC) gehuisvest op het Havenstraatterrein. Het IKC biedt huisvesting voor primair onderwijs: Openbare Basisschool De Kleine Nicolaas van Stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel. 2.500 m2 BVO
Interne identificatiecode: 1735101
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Europese selectie architect
Interne identificatiecode: 1