2. Procedure
Procedure
Titel: Elektrotechnisch Partner Contract (EPC) 2023 - Provincie Noord-Brabant
Beschrijving: Het beheer en onderhoud aan alle elektrotechnische installaties binnen het areaal van de provincie Noord-Brabant voor de periode 2024-2028. Hierna bestaat de mogelijkheid om de overeenkomst met 2 maal 2 jaar te verlengen. De provincie is voornemens om in oktober 2023 de aanbestedingsstukken te publiceren. Omschrijving Technisch beheer en onderhoud van het Areaal Verkeerskundig/functioneel beheer en onderhoud van het Areaal Monitoren van de beschikbaarheid van het Areaal Veiligstellen en schadeafhandeling van het Areaal Coördinatie lopende contracten voor onderdelen van het Areaal Leveren, operationeel houden, beheren en onderhouden van een VRI-centrale Operationeel houden van een Storingsregistratie Systeem Leeftijdsvervanging van: de VRA’s van 17 (i)VRI’s inclusief verkeerslantaarns 6 complete (i)VRI’s Ontwerp en advies: het adviseren over en implementeren van technische innovatieve updates en werkzaamheden in het kader van de overdracht naar beheer Activiteiten in het kader van de energietransitie en verkeersveiligheid Beheren en onderhouden van de beheercentrale (Luminex) voor de Openbare Verlichting, ter beschikking gesteld door Opdrachtgever. Leveren, beheren en onderhouden van het datacommunicatienetwerk dat voldoet aan de eisen ten aanzien van Cybersecurity voor 91 (i)VRI’s gedurende de looptijd van het contract. Leveren, beheren en onderhouden van het datacommunicatienetwerk dat voldoet aan de eisen ten aanzien van Cybersecurity voor 10 (i)VRI’s gedurende de looptijd van het contract. Opstellen en actualiseren verwerkersovereenkomst voor 91 (i)VRI’s in het kader van Privacy (AVG) gedurende de looptijd van het contract. Opstellen en actualiseren verwerkersovereenkomst voor 10 (i)VRI’s in het kader van Privacy (AVG) gedurende de looptijd van het contract. Noodzakelijke updates van 60 iVRI Architectuur om compliant te blijven met de landelijke iVRI standaarden. Leeftijdsvervangingen OVL
Interne identificatiecode: C2316318
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting, 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Elektrotechnisch Partner Contract (EPC) 2023
Beschrijving: Deze opdracht is niet in percelen verdeeld. Omschrijving Technisch beheer en onderhoud van het Areaal; Verkeerskundig/functioneel beheer en onderhoud van het Areaal; Monitoren van de beschikbaarheid van het Areaal; Veiligstellen en schadeafhandeling van het Areaal; Coördinatie lopende contracten voor onderdelen van het Areaal; Leveren, operationeel houden, beheren en onderhouden van een VRI-centrale; Operationeel houden van een Storingsregistratie Systeem; Leeftijdsvervanging van: de VRA’s van 17 (i)VRI’s inclusief verkeerslantaarns, 6 complete (i)VRI’s; Ontwerp en advies: het adviseren over en implementeren van technische innovatieve updates en werkzaamheden in het kader van de overdracht naar beheer; Activiteiten in het kader van de energietransitie en verkeersveiligheid; Beheren en onderhouden van de beheercentrale (Luminex) voor de Openbare Verlichting, ter beschikking gesteld door Opdrachtgever; Leveren, beheren en onderhouden van het datacommunicatienetwerk dat voldoet aan de eisen ten aanzien van Cybersecurity voor 91 (i)VRI’s gedurende de looptijd van het contract. Leveren, beheren en onderhouden van het datacommunicatienetwerk dat voldoet aan de eisen ten aanzien van Cybersecurity voor 10 (i)VRI’s gedurende de looptijd van het contract; Opstellen en actualiseren verwerkersovereenkomst voor 91 (i)VRI’s in het kader van Privacy (AVG) gedurende de looptijd van het contract; Opstellen en actualiseren verwerkersovereenkomst voor 10 (i)VRI’s in het kader van Privacy (AVG) gedurende de looptijd van het contract. Noodzakelijke updates van 60 iVRI Architectuur om compliant te blijven met de landelijke iVRI standaarden; Leeftijdsvervangingen OVL.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Initiële opdracht behelst 4 jaar en heeft een optie om 2 maal met 2 jaar te verlengen.