See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 5.21.1.1. Ecuries van de tram te Schaarbeek - Transformatie tot opleidingscentrum - Volledige ontwerpopdracht
Beschrijving: De opdracht betreft een volledige ontwerpopdracht van architectuur en bijkomende prestaties voor de transformatie van de écuries van de tram te Schaarbeek tot een opleidingscentrum. Het project kadert in het DWC Pogge, waarin de toekomstige reconversie van de MIVB-stelplaats “Rubens” als een belangrijke uitdaging voor de gemeente Schaarbeek wordt aangemerkt. Het project is gelegen aan de Rubensstraat n°95 te Schaarbeek. Hier bevindt zich één van de oudste Brusselse stalplaatsen voor trams en paarden (die de trams vroeger trokken), gebouwd in 1889. Het gebouw getuigt van industriële architectuur, met zijn kamerbruggen, gietijzeren kolommen en metalen geraamte, en het is zowel qua structuur als qua erfgoedbehoud in goede staat. Momenteel herbergt het gebouw een biomarkt en een brouwerij met aangrenzend café op de begane grond. De andere ruimten van het gebouw staan momenteel leeg. In het kader van het project zou het gebouw volledig moeten worden gerenoveerd en zouden de lege ruimten dan worden herbestemd tot opleidingscentrum, dat door door het EFP en Syntra wordt geëxploiteerd. Beide opleidingscentra beschikken al over campussen in Brussel (Syntra: Tour & Taxis, Anderlecht en Ukkel - EFP: Ukkel) en willen hun aanbod in het noorden van de stad uitbreiden; de site is dan ook ideaal gelegen. Voor meer informatie zie het bijzonder bestek in bijlage van deze aankondiging van een opdracht.
Interne identificatiecode: Beliris-5.21.1.1.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Beliris-5.21.1.1. - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie