2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding inlever-sorteermachines
Beschrijving: Perceel 1 Centrale Inschrijver levert een inlever-sorteermachine die voldoet aan alle eisen in de deze uitnodiging tot inschrijving en Annex XII.a Minimale (functionele) eisen inlever-sorteermachine Centrale. De scope van perceel 1 bestaat uit: • Het leveren en gebruiksklaar opleveren inlever-sorteermachine Tijdelijke locatie; • Het uitvoeren van het volledige beheer, preventief en correctief onderhoud en het verhelpen van storingen/incidenten; • Verhuizen van de Tijdelijke locatie naar de Centrale. Perceel 2 Warehouse Inschrijver levert een bulkinlever-sorteermachine die voldoet aan alle eisen in de deze uitnodiging tot inschrijving en Annex XII.b Minimale (functionele) eisen bulkinlever-sorteermachine Warehouse. De scope van perceel 2 bestaat uit: • Advies efficiënte inrichting inlever- en sorteerproces; • Het leveren en gebruiksklaar opleveren bulkinlever-sorteermachine Warehouse; • Het uitvoeren van het volledige beheer, preventief en correctief onderhoud en het verhel Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst per perceel één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van de inlever-sorteermachine inclusief beheer en onderhoud gedurende de looptijd van de Overeenkomst. De Overeenkomst voor beide percelen kent een initiële periode van tien (10) jaar. De Overeenkomst kan na de initiële periode met wederzijdse goedkeuring worden verlengd voor maximaal vijf (5) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is wel onderverdeeld in percelen, te weten: 1. Inlever-sorteermachine Centrale. 2. Bulkinlever-sorteermachine Warehouse Inschrijven op een gedeelte van het perceel is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. Per perceel is een budget beschikbaar van: 1. Inlever-sorteermachine Centrale: € 300.000,00 exclusief btw; 2. Bulkinlever-sorteermachine Warehouse: € 120.000,00 exclusief btw. Let op: • De afgegeven budgetten zijn tevens een prijsplafond. Een door Inschrijver ingediende totaalprijs -in Annex III.a Prijzenblad perceel 1 en Annex III.b Prijzenblad perceel 2- boven dit prijsplafond leidt tot uitsluiting van deelname aan de aanbesteding. • Indien Inschrijver van mening is dat het afgegeven prijsplafond per perceel niet toereikend is, dan verneemt Aanbestedende dienst dit graag in de nota van inlichtingen inclusief een onderbouwd voorstel voor een ander prijsplafond.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30132300 Sorteerinrichtingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Centrale
Beschrijving: Perceel 1 Centrale Inschrijver levert een inlever-sorteermachine die voldoet aan alle eisen in de deze uitnodiging tot inschrijving en Annex XII.a Minimale (functionele) eisen inlever-sorteermachine Centrale. De scope van perceel 1 bestaat uit: • Het leveren en gebruiksklaar opleveren inlever-sorteermachine Tijdelijke locatie; • Het uitvoeren van het volledige beheer, preventief en correctief onderhoud en het verhelpen van storingen/incidenten; • Verhuizen van de Tijdelijke locatie naar de Centrale. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst per perceel één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van de inlever-sorteermachine inclusief beheer en onderhoud gedurende de looptijd van de Overeenkomst. De Overeenkomst voor beide percelen kent een initiële periode van tien (10) jaar. De Overeenkomst kan na de initiële periode met wederzijdse goedkeuring worden verlengd voor maximaal vijf (5) keer één (1) jaar. Inschrijven op een gedeelte van het perceel is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. Per perceel is een budget beschikbaar van: 1. Inlever-sorteermachine Centrale: € 300.000,00 exclusief btw; Let op: • De afgegeven budgetten zijn tevens een prijsplafond. Een door Inschrijver ingediende totaalprijs -in Annex III.a Prijzenblad perceel 1- boven dit prijsplafond leidt tot uitsluiting van deelname aan de aanbesteding. • Indien Inschrijver van mening is dat het afgegeven prijsplafond per perceel niet toereikend is, dan verneemt Aanbestedende dienst dit graag in de nota van inlichtingen inclusief een onderbouwd voorstel voor een ander prijsplafond.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van de huidige behoefte aan functionaliteit van de inlever-sorteermachines. Gezien de looptijd van de Overeenkomst kan de ontwikkeling van de inlever-sorteermachines door Inschrijver leiden tot objectief vast te stellen nieuwe functionaliteiten die relevant zijn voor de Aanbestedende dienst, dan wel tot een wijziging in de behoefte aan verwerkingen per inlever-sorteermachine. Indien een wijziging in functionaliteit en/of behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht en die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 2. Eventuele aanvullende leveringen en/of diensten direct verband moeten houden met de initiële opdracht en noodzakelijk moeten zijn voor de integrale werking van de inlever-sorteermachines. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten waaronder eventuele kansen uit het kansendossier slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde exclusief btw, zoals geoffreerd in Annex III Prijzenblad. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen deze grens overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Warehouse
Beschrijving: Perceel 2 Warehouse Inschrijver levert een bulkinlever-sorteermachine die voldoet aan alle eisen in de deze uitnodiging tot inschrijving en Annex XII.b Minimale (functionele) eisen bulkinlever-sorteermachine Warehouse. De scope van perceel 2 bestaat uit: • Advies efficiënte inrichting inlever- en sorteerproces; • Het leveren en gebruiksklaar opleveren bulkinlever-sorteermachine Warehouse; • Het uitvoeren van het volledige beheer, preventief en correctief onderhoud en het verhelpen van storingen/incidenten. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst per perceel één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van de inlever-sorteermachine inclusief beheer en onderhoud gedurende de looptijd van de Overeenkomst. De Overeenkomst voor beide percelen kent een initiële periode van tien (10) jaar. De Overeenkomst kan na de initiële periode met wederzijdse goedkeuring worden verlengd voor maximaal vijf (5) keer één (1) jaar. 1.1.1 erceel 2 Warehouse Inschrijver levert een bulkinlever-sorteermachine die voldoet aan alle eisen in de deze uitnodiging tot inschrijving en Annex XII.b Minimale (functionele) eisen bulkinlever-sorteermachine Warehouse. De scope van perceel 2 bestaat uit: • Advies efficiënte inrichting inlever- en sorteerproces; • Het leveren en gebruiksklaar opleveren bulkinlever-sorteermachine Warehouse; • Het uitvoeren van het volledige beheer, preventief en correctief onderhoud en het verhelpen van storingen/incidenten. Inschrijven op een gedeelte van het perceel is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. Per perceel is een budget beschikbaar van: 2. Bulkinlever-sorteermachine Warehouse: € 120.000,00 exclusief btw. Let op: • De afgegeven budgetten zijn tevens een prijsplafond. Een door Inschrijver ingediende totaalprijs -in Annex III.b Prijzenblad perceel 2- boven dit prijsplafond leidt tot uitsluiting van deelname aan de aanbesteding. • Indien Inschrijver van mening is dat het afgegeven prijsplafond per perceel niet toereikend is, dan verneemt Aanbestedende dienst dit graag in de nota van inlichtingen inclusief een onderbouwd voorstel voor een ander prijsplafond.
Interne identificatiecode: 2