287272-2020 - ResultaatNederland-Anna Paulowna: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS inhuur personeel publicatie gegunde opdrachten Q1 2020
Referentienummer: 100619
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Omschrijving organisatie: de gemeente Hollands Kroon ligt in de Kop van Noord-Holland en heeft ongeveer 48 000 inwoners, 22 dorpskernen en een oppervlakte van 660 hectare.
Omschrijving opdracht: in het DAS zullen inhuur uitvragen van de gemeente worden gepubliceerd in verschillende categorieën, zoals: technisch personeel, juridisch personeel, facilitair personeel, inkopers, financieel personeel, ICT personeel, communicatiemedewerkers, administratief personeel of interim management. Uitzendopdrachten in de loonschalen één t/m negen (CAR-UWO) en payroll opdrachten in loonschalen één t/m 18 (CAR-UWO) vallen buiten het DAS.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Instellen van een dynamisch aankoopsysteem (DAS) voor de inhuur van extern personeel.