287332-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Programmamanager voor het programma 'Versterken kwaliteitstransparantie GGZ'
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Programmamanager voor het programma 'Versterken kwaliteitstransparantie GGZ'
Beschrijving: Het doel van het programma Versterken kwaliteitstransparantie ggz is het bevorderen van passende zorg en transparantie over de uitkomsten van geleverde zorg door het faciliteren van leren en verbeteren in betekenisvolle datagedreven dialogen en lerende netwerken. En daarmee inzicht voor de zorgvrager in de kwaliteit en effectiviteit van ggz-zorg en het proces van samen beslissen en ‘kiezen met kennis’. Dit biedt een proces waarmee toegewerkt wordt naar opbrengsten die bijdragen aan passende zorg. Op de lange termijn kunnen deze opbrengsten bijdragen aan het opschalen van passende zorgpraktijken, kunnen opgenomen worden in zorgstandaarden, vertaald worden naar landelijke veldafspraken of aanleiding zijn voor zorgevaluatie-onderzoek. Het programma kent een complex karakter door de diverse thema’s die deels gefaseerd en gelijktijdig starten. Voor het borgen van de overkoepelende doelstelling, gezamenlijke ambitie en het bewaken van de planning en structuur is het noodzakelijk om een onafhankelijke programmamanager aan te stellen. Er gaan partijen op diverse thema’s intensief samenwerken binnen complexe vraagstukken. De programmamanager coördineert namens het programmateam het werk aan de thema’s en houdt de verschillende thema’s in verbinding met elkaar en het programmateam. Daarnaast bereidt en zit hij/zij de overleggen op alle niveaus voor en bewaakt de algehele planning van het programma.
Interne identificatiecode: 2023007310
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000