2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek nr. 57/43/2/23/007 - Kabelwerken in de Area North-East. Raamovereenkomst.
Beschrijving: De aanneming bestaat hoofdzakelijk uit het leveren en plaatsen van kabelwegen, kabels en hun aanhorigheden voor de diensten Signalling, Power Distribution, Substations & Catenary: - De aanleg van ondergrondse kabelwegen; - De aanleg van bovengrondse kabelwegen; - De aanleg van energie-, telefoon-, sein-, aardings-, bedienings- en signalisatiekabels; - Het plaatsen van seinen en toestellen op palen; - Het plaatsen van toestellen langs het spoor; - Het plaatsen en inrichten van verdeelkasten, seinkasten en keten alsook hun funderingen; - Het inrichten van een seinhuis; - Het leveren en plaatsen van trekputten; - Grond- en terreinwerken; - De afbraak en recuperatie van kabels, kabelwegen, kasten, keten, …; - De levering van buizen, materialen voor kabelaanleg, beton, metselwerk, verharding, gestellen, …; - De levering van verdeel- en seinkasten; - …
Interne identificatiecode: I-I.NO-5743223007-F05__5
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45314300 Aanleg van kabelinfrastructuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Zie bestek
Interne identificatiecode: 1