See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: SRO - Elektriciteit en Aardgas 2027-2029 met optiejaren 2029-2036
Beschrijving: Betreft de levering van duurzame elektriciteit en gas aan SRO voor de leveringsjaren 2027 t/m 2029 met optiejaren 2030 t/m 2036. De levering omvat ca. 12 GWh elektriciteit / jaar en ca. 3 mln. m3 gas / jaar.
Interne identificatiecode: SRO - Elektriciteit en Aardgas 2027-2029 met optiejaren 2029-2036
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
Perceel: LOT-0000