28759-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Onderhoud werktuigbouwkundige, elektrotechnische en beveiligingsinstallaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud werktuigbouwkundige, elektrotechnische en beveiligingsinstallaties
Beschrijving: De gemeente Oldambt is verantwoordelijk voor de werktuigbouwkundig-, elektrische en beveiligingsinstallaties van circa 80 in haar beheer zijnde gebouwen. Het onderwerp van deze aanbesteding bestaat uit het uitvoeren van onderhoud (preventief en correctief) aan werktuigbouwkundige, elektrotechnische en beveiligings installaties. Daarbij is het uitvoeren van (kleine) losse opdrachten ook onderdeel van de aanbesteding. Perceel 1: Preventieve en correctieve werktuigbouwkundige werkzaamheden Totaal per jaar € 290.000,- excl. Btw Perceel 2: Preventieve en correctieve elektrische installatie werkzaamheden Totaal per jaar € 280.000,- excl. Btw Perceel 3: Preventieve en correctieve beveiligingsinstallatie werkzaamheden Totaal per jaar € 125.000,- excl. Btw
Interne identificatiecode: 65622 - 2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Preventieve en correctieve werktuigbouwkundige werkzaamheden
Beschrijving: Het volume en omvang van de opdracht bestaat momenteel uit circa 80 gebouwen, waarvan ca. 36 gebouwen beveiligd zijn. Onder preventief onderhoud verstaat de gemeente planbaar onderhoud en inspectiewerkzaamheden. Met als doelstelling; het aantoonbaar waarborgen van veiligheid in werktuigbouwkundige, elektrische en beveiligingsinstallaties. Onder correctief onderhoud verstaat de gemeente gesignaleerde defecten die gerepareerd dienen te worden. Via de rapportage is er inzicht in wat er defect was, hoe het gerepareerd is en wat eraan gedaan kan worden om te voorkomen dat het nogmaals voorkomt.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50324200 Diensten voor preventief onderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 1 januari 2025 en heeft een looptijd tot en met 31 december 2028, met een optie tot eenzijdige verlenging door de aanbestedende dienst van twee (2) -maal twee (2) jaar. De raamovereenkomst wordt per perceel gesloten door ondertekening van de definitieve overeenkomst door partijen. Er is nimmer sprake van stilzwijgende verlenging.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Preventieve en correctieve elektrische installatie werkzaamheden
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Preventieve en correctieve beveiligingsinstallatie werkzaamheden
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur