287613-2024 - Mededinging
België – Computeruitrusting en -benodigdheden – Raamovereenkomst voor het leveren van ICT-Werkplekapparatuur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van ICT-Werkplekapparatuur
Beschrijving: Het voorwerp van de raamovereenkomst omvat de levering van ICT-werkplekapparatuur en bijbehorende dienstverlening. Onder bijbehorende dienstverlening wordt o.a. het ter beschikking stellen van een bestelportaal en het voorzien van diensten na verkoop verstaan. Het aanbod zal voor het grootste deel diverse types laptops (vb. mobiel, standaard en grafisch) en in beperktere mate ook desktops en workstations moeten bevatten waarop een desbetreffende Microsoft besturingssysteem zal kunnen draaien. De opdrachtnemer zal de mogelijkheid voor de besteller(s) moeten voorzien om een servicecontract voor herstellingen on-site af te sluiten voor de hardware die het voorwerp uitmaakt van deze raamovereenkomst. Verder zullen volgende producten in het aanbod moeten zitten: 1. Monitoren (al dan niet met ingebouwde docking); 2. Docking-stations, muizen en toetsenborden; 3. Geheugen of opslaguitbreidingen voor de computers; 4. Toestellen met een ander besturingssysteem (bv. IOS), smartphones en tablets; 5. Kleine printers, scanners en multifunctionals1; 6. Diverse randapparatuur en klein materiaal zoals externe harde schijven, eID-lezers en kabels. De vermoedelijke hoeveelheden en specificaties van de aan te bieden producten zullen in de tweede stap van de procedure worden aangeleverd.
Interne identificatiecode: 2024/HFB/MPMO/122524
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30231300 Beeldschermen, 30237200 Computertoebehoren, 30237100 Computeronderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/MPMO/122524 - 1
Interne identificatiecode: 1