2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, vullen en verzorgen van bloemtorens, -zuilen, -bakken en -manden
Beschrijving: De stad Antwerpen en haar districten wensen een aangename leefomgeving te creëren voor hun inwoners zowel als een positieve uitstraling naar de vele bezoekers. Om het straatbeeld op te fleuren worden op verschillende locaties doorheen de stad en de districten bloemenmanden, -zuilen en - bakken geplaatst die gedurende het groeiseizoen gevuld en onderhouden moeten worden. Bovendien moet er ook de mogelijkheid zijn om bloembakken van de stad te vullen en gedurende het groeiseizoen te onderhouden.
Interne identificatiecode: GAC_2023_02804
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451000 Planten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 03121210 Bloemstukken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2023_02804 - 1
Interne identificatiecode: 1