287679-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: Aanleg van elektriciteit
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor elektrische installatie- en bekabelingswerken in de Vrije Universiteit Brussel (VUB) en in het Universitair Ziekenhuis Brussel (UZB)
Referentienummer: VUB-2022-DI-01000-22060
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45310000 Aanleg van elektriciteit
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voorwerp van de werken:
Raamovereenkomst voor elektrische installatie- en bekabelingswerken in de Vrije Universiteit Brussel, Campus Etterbeek (VUB) en Campus Jette (VUB) en in het Universitair Ziekenhuis Brussel (UZB)
Toelichting:
De opdrachten die in het kader van deze raamovereenkomst zullen worden toegewezen zijn onderverdeeld in vier hoofdstukken:
• Hoofdstuk 1: Algemeen en regiewerken
• Hoofdstuk 2: Bekabelingswerken en elektrische installatiewerken
• Hoofdstuk 3: Elektrische borden
• Hoofdstuk 4: Branddetectie - Brandbeveiliging
• Hoofdstuk 5: Engineering en tekenwerk
• Hoofdstuk 6: Onderhoud
De werken zijn uit te voeren in het kader van verbouwings- en renovatieprojecten en onderhoudswerkzaamheden binnen de Vrije Universiteit Brussel en het UZ Brussel en de door hun beheerde gebouwen.
Afhankelijk van de opdracht of het project en in samenspraak met de opdrachtgever zullen de werken het leveren en plaatsen van het benodigde materiaal inhouden of enkel het plaatsen van materiaal ter beschikking gesteld door de opdrachtgever. De opdrachtgever kan via de overeenkomst ook geschoolde werkkrachten inhuren in regie om de eigen ploegen te versterken.
De zes hoofdstukken maken deel uit van één perceel en kunnen dus niet gescheiden worden. De aanbieding voor de zes hoofdstukken dient door één aannemer te gebeuren. Het niet indienen van één van de hoofdstukken betekend dat de volledige aanbieding onregelmatig beoordeeld wordt.
De opdrachtgever behoudt zich wel het recht om delen van de meetstaat al dan niet te gunnen zonder dat dit invloed heeft op de aanbieding van de andere meetstaatposten.
De vermelde posten in de meetstaat betekenen niet automatisch dat de bouwheer verplicht is deze posten bij de weerhouden inschrijver te bestellen.
De zes hoofdstukken dienen als één geheel gelezen te worden. Bepalingen in één bepaald perceel zijn ook van toepassing op de overige percelen.
Belangrijk:
De stroomvoorziening binnen een ziekenhuis (UZB) is een zeer kritisch gegeven en dient zeer zorgvuldig en met de grootste aandacht voor veiligheid, kwaliteit en bedrijfszekerheid opgebouwd en beheerd worden.
Het niet correct werken van de elektrische installatie kan vergaande gevolgen hebben voor iedereen binnen het ziekenhuis(UZB), met in het bijzonder onze patiënten.
De opdrachtgever wenst dan ook uitdrukkelijk dat de inschrijver deze garantie waar maken.
Wanneer de inschrijver tijdens de looptijd van de overeenkomst de kwaliteit en bedrijfszekerheid niet garandeert, kan de opdrachtgever de overeenkomst eenzijdig en met onmiddellijke ingang verbreken voor één lot of de opdracht in zijn geheel, zonder dat hier beroep op mogelijk is of een schadevergoeding door de inschrijver kan bekomen worden.
Plaats:
Iedere campus (VUB en UZB) is kadastraal vastgelegd en omvatten alle bouwkundige entiteiten dewelke zich binnen het kadastraal perceel bevinden. Het betreft voor het UZB de “Brussels Health Campus” en voor de VUB de “Brussels Health Campus” en de “Brussels Humanities, Sciences & Engineering Campus”.
Gebouwen dewelke niet rechtstreeks deel uit maken van de entiteiten eigen aan het UZB of de VUB maar ingevolge hun geografische ligging binnen de afbakening van de campus behoren eveneens tot de campus en maken bijgevolg deel uit van de omvang van de campus.