Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2017/HFB/OO/33551 — consultancy inzake duurzame mobiliteit en de opmaak van vervoersbehoefteplannen.
Referentienummer: HFB-2017/HFB/OO/33551-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
II.1.4.
Korte beschrijving
Consultancy inzake duurzame mobiliteit en de opmaak van vervoersbehoefteplannen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding