287993-2026 - Resultaat
Nederland – Energie en aanverwante diensten – Ontwikkelen van instrumentarium en standaarden voor het oplossen van integrale vraagstukken voor (delen van) het energiesysteem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwikkelen van instrumentarium en standaarden voor het oplossen van integrale vraagstukken voor (delen van) het energiesysteem
Beschrijving: Beleidsmakers bij centrale en decentrale overheden, alsmede systeempartijen, zoals netbeheerders hebben integrale systeemstudies nodig om diepgaand inzicht te krijgen in de onderlinge afhankelijkheden en wisselwerkingen binnen het steeds complexer wordende energiesysteem. Naarmate de energietransitie vordert, neemt het aantal betrokken sectoren, technologieën en maatschappelijke belangen toe. Veranderingen in één onderdeel van het systeem, zoals bijvoorbeeld de opwekking van duurzame energie, hebben directe gevolgen voor andere onderdelen, zoals bijvoorbeeld netinfrastructuur, opslagcapaciteit en eindgebruik. Een integrale benadering is noodzakelijk beleidsmakers om deze complexe samenhang beter te begrijpen, zodat keuzes op elkaar aansluiten, knelpunten tijdig worden gesignaleerd en het beleid effectief en toekomstbestendig kan worden vormgegeven. -
Interne identificatiecode: IUC202505186
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: “Ontwikkelen van Instrumentarium en Standaarden voor het oplossen van Integrale vraagstukken voor (delen van) het energiesysteem”
Beschrijving: Beleidsmakers bij centrale en decentrale overheden, alsmede systeempartijen, zoals netbeheerders hebben integrale systeemstudies nodig om diepgaand inzicht te krijgen in de onderlinge afhankelijkheden en wisselwerkingen binnen het steeds complexer wordende energiesysteem. Naarmate de energietransitie vordert, neemt het aantal betrokken sectoren, technologieën en maatschappelijke belangen toe. Veranderingen in één onderdeel van het systeem, zoals bijvoorbeeld de opwekking van duurzame energie, hebben directe gevolgen voor andere onderdelen, zoals bijvoorbeeld netinfrastructuur, opslagcapaciteit en eindgebruik. Een integrale benadering is noodzakelijk beleidsmakers om deze complexe samenhang beter te begrijpen, zodat keuzes op elkaar aansluiten, knelpunten tijdig worden gesignaleerd en het beleid effectief en toekomstbestendig kan worden vormgegeven. 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: nvt