288404-2023 - ResultaatNederland-Gorinchem: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding uitvoerende partijen nieuwbouw Gilde Vakcollege Techniek te Gorinchem
Referentienummer: 1652107
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Nieuwbouw van het Gilde Vakcollege Techniek in Gorinchem.
Huisvesting voor technische VMBO opleiding van circa 10.000m2 bvo en een terreinprogramma van circa ook circa 10.000m2.
Het doel is het creëren van een leeromgeving die jongeren uitdaagt en stimuleert om voor techniek te kiezen.
Het ontwerp straalt vakmanschap en techniek uit, door metselwerk en sheddaken aan de buitenzijde en omdat constructie- en installatieonderdelen voor een groot deel in het zicht blijven binnen.
Het gebouw wordt energieneutraal doordat de drie sheddaken volledig worden voorgelegd met PV-panelen (ruim 1200 stuks) en door de energievraag zo laag mogelijk te houden.
Het project wordt opgedeeld in drie percelen bouw, werktuigbouwkunde en elektrotechniek die als nevenaannemers zullen optreden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Bouwkundige werken
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45210000 Bouwen van gebouwen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Huisvesting voor technische VMBO opleiding van circa 10.000 m² bvo en een terreinprogramma van circa ook circa 10.000 m².
Perceel 2: Werktuigbouwkundige installaties
Perceel nr.: 2
45350000 Werktuigbouwkundige installaties
Perceel 3: Elektrotechnische installaties
Perceel nr.: 3
45310000 Aanleg van elektriciteit