Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land