28915-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Procesbegeleider markinitiatieven aardgasvrij - Cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Procesbegeleider markinitiatieven aardgasvrij - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van de verbinding opzoeken en de verbinding leggen. Samen met collega’s van de gemeente, VvE010, woningcorporaties en marktinitiatieven weet jij een deel van de stad Rotterdam een stukje duurzamer te maken.
Interne identificatiecode: 6-D-29652-23a
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000