See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van 78 (EA) Air Cargo Containers type LD3 AKN
Beschrijving: Punctuele aankoop van 78 (EA) Air Cargo Containers LD3 AKN als volgt verdeeld: 39 EA met een stoffen deur (Fabric Doors) en 39 EA met een metalen deur (Aluminum Doors).
Interne identificatiecode: MRMP-A/A/E Nr. 24AA201
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34741000 Uitrusting voor vliegtuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: MRMP-A/A/E Nr. 24AA201 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 44613300 Standaard vrachtcontainers