De aanbesteding omvat het beheer van de netwerkinfrastructuur van de aanbestedende dienst. Aeres zoekt een dienstverlener die vanuit een eigen visie wendbaar genoeg is om aan te sluiten bij het volwassenheidsniveau van Aeres om een gemeenschappelijke visie en roadmap voor de toekomst van de netwerkinfrastructuur van Aeres te bepalen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 24
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
twee (2) maal met één (1) jaar.