Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 39
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De nieuw af te sluiten overeenkomst loopt van 1 oktober 2022 tot en met 31 december 2025, waarna het mogelijk is om bij wederzijds goedvinden de overéénkomst nog twee keer te verlengen met vier jaar. De overeenkomst loopt dus tot uiterlijk 31 december 2033.