289878-2024 - Resultaat
België – Signaleringsborden en aanverwante artikelen – Levering en plaatsing van nieuwe bewegwijzeing in de parken van Leefmilieu Brussel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en plaatsing van nieuwe bewegwijzeing in de parken van Leefmilieu Brussel
Beschrijving: Le marché consiste en la fourniture et le placement de nouvelles balises ou nouvelles signalétiques dans les parcs de Bruxelles-Environnement.
Interne identificatiecode: PPP0UM-12073/4198/2023M0180
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44423400 Signaleringsborden en aanverwante artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Levering en plaatsing van nieuwe bewegwijzeing in de parken van Leefmilieu Brussel
Interne identificatiecode: 2023M0180
Aanvullende classificatie (cpv): 34928400 Stadsmeubilair
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (De inschrijvers kunnen voor één of meerdere toegestane opties een offerte indienen. De toegestane opties zijn: - Palen met zelfborende voet - Versterkt kader van het bord - Productie van een grafische visual (technisch in staat zijn om een grafische visual van een inhoud van een bord te produceren en te laten valideren) Ter herinnering: de Aanbestedende Overheid is nooit verplicht een optie uit te oefenen, noch bij de gunning van de opdracht, noch tijdens de uitvoering ervan.)