2. Procedure
Procedure
Titel: Applicatie omgevingsplan en toepasbare regels
Beschrijving: het ter beschikking stellen, implementeren, opleveren, beheren en onderhouden van een (SAAS) applicatie, welke passend is voor het opstellen en aanpassen van omgevingsdocumenten volgens de DSO-normen (Digitaal Stelsel Omgevingswet) en het opstellen en publiceren van toepasbare regels. 15 gebruikers
Interne identificatiecode: 2025-516
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties