289945-2023 - MededingingNederland-Spijkenisse: Beheersdiensten van bosboomkwekerij
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Boomcontrole
Referentienummer: INK23-03-40
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77231800 Beheersdiensten van bosboomkwekerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Voorwerp van aanbesteding betreft het uitvoeren van een boomveiligheidscontrole en onderhoudsinventarisatie (BVO) van zowel reguliere- als attentiebomen, en het uitvoeren van enkele aanvullende losse werkzaamheden.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie RAW bestek en offerteleidraad voor hoeveelheden