2. Procedure
Procedure
Titel: Figuranten Fysieke Veiligheid
Beschrijving: De opdracht betreft het beschikbaar stellen van figuranten voor fysieke veiligheid. Inhoudelijk betreft de opdracht het beschikbaar stellen van figuranten fysieke veiligheid ten behoeve van diverse trainingen en oefeningen per 2 uur, 4 uur, 6 uur of 8 uur van drie (3) Defensie onderdelen, te weten: • CLAS: Commandant der Landstrijdkrachten • KMAR: Koninklijke Marechaussee • CLSK: Commando Luchtstrijdkrachten Deze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het uitvoeren van diensten. Voor een uitvoerige beschrijving van de opdracht wordt verwezen naar het Programma van eisen als opgenomen in de Bijlage 3 van de Aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: T86560
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000