2. Procedure
Procedure
Titel: 1-2 H1 2024 Harkboot
Beschrijving: Doel van de aanbesteding Waterschap Vechtstromen, als Aanbestedende Dienst, wenst middels een Europese openbare procedure één opdrachtnemer te selecteren voor het verwijderen en elimineren van invasieve ondergedoken plaagsoorten met een harkboot. Beschrijving van de Opdrachtgever Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voor akkerbouw, in de veeteelt en in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Waterschap Vechtstromen bevat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe en Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens. Voor meer algemene informatie over Waterschap Vechtstromen kunt u op de website kijken: www.vechtstromen.nl.
Interne identificatiecode: 1-2 H1 2024 Harkboot
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000