See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AOZB25-5433: Levering van een RTDS real-time simulator
Beschrijving: Levering van een RTDS real-time simulator
Interne identificatiecode: AOZB25-5433
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AOZB25-5433 - 1
Interne identificatiecode: 1