2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie en groot onderhoud sportvelden ABG-organisatie
Beschrijving: De aanbestedende diensten zijn voornemens een raamovereenkomst aan te gaan voor renovatie en groot onderhoud van de sportvelden binnen de ABG-organisatie. De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Regulier onderhoud bestaande uit: • Maaien • Vegen • Slepen • Wiedeggen • Rollen • Ongedierte bestrijding b. Groot onderhoud bestaande uit: • Verticuteren • Doorzaaien • Bemesten • Bezanden • Topbeluchten • Vertidraineren • Diepbeluchten • Diepfrezen/schudfrezen • Recycledressen • Kort maaien (Amazone) • Ultra kort maaien (Fieldtopmaker) • Herstelwerkzaamheden grasmat c. Renovatie: • Drainage • Verhardingen • Veldafrastering • Veldinrichting d. Ter beschikking stellen medewerkers en materieel e. Stort- en acceptatiekosten Vanwege jurisprudentie (Arrest ECLI:EU:C:2018:1034) is de aanbestedende dienst verplicht om in haar aanbestedingsdocumenten een maximum aantal deelopdrachten en/of een maximumbedrag op te nemen. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 2.900.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne identificatiecode: SIW010144
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie raamovereenkomst