See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud grondwatermodel Gebiedsgerichte Grondwater Aanpak (GGA) 2026-2029
Beschrijving: De gemeente Rotterdam is voornemens een overeenkomst te sluiten voor de periode van vier (4) jaar met de stichting Deltares voor het onderhouden, verbeteren, beheren van een grondwatermodel ten behoeve van het systematisch beoordelen van de situatie in ondergrond-, water- en sedimentsysteem op de schaal van het hele gebied van de gemeente. Het model wordt primair ingezet voor het project Gebiedsgerichte Grondwater Aanpak (GGA) van de gemeente Rotterdam voor de de periode van twintig (20) jaar.
Eerdere aankondiging: 303955-2023
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90733700 Diensten voor toezicht op of beheersing van grondwatervervuiling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000