290503-2023 - MededingingNederland-Beek en Donk: Straatverlichtingsuitrusting
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vervangingsprogramma openbare verlichting 2023
Referentienummer: Bizob-2023-LAA-DTI-00403
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34928500 Straatverlichtingsuitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
• het vervangen van armaturen;
• het vervangen van verlichtingsobjecten;
• het leveren van armaturen en masten;
• het geheel bedrijfsklaar opleveren;
• het onderhoud van de opgeleverde installatie gedurende zes maanden na oplevering;
• het aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden.
De opdracht is niet samengevoegd omdat de uit te voeren werkzaamheden onlosmakelijk aan elkaar verbonden zijn. De opdracht is daarom ook niet opgedeeld in percelen.
De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van de uitvoering. De werkzaamheden dienen uiterlijk 31 december 2023 opgeleverd dienen te zijn.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding