2. Procedure
Procedure
Titel: 31186546: Renovatie en meerjarig onderhoud Noordtunnel
Beschrijving: De renovatieopgave van de Noordtunnel bestaat uit het vervangen van nagenoeg alle tunnel technische installaties inclusief het systeem voor bediening, besturing en bewaking (3B). Daarnaast dienen bouwkundige en civieltechnische werkzaamheden uitgevoerd te worden. Gedurende de renovatie moet de Noordtunnel in stand gehouden worden. Na de renovatie moet de tunnel nog tot 30 november 2039 onderhouden worden. De Noordtunnel is de basisopdracht van de portfolio Noordtunnel - Beneluxtunnel ((herhalingsopdracht 1) - Tweede Heinenoordtunnel (herhalingsopdracht 2) van Project Tunnelrenovaties Zuid-Holland. Zie de aanbestedingsleidraad voor verdere informatie. Zie korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31186546
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 34990000 Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 48000000 Software en informatiesystemen, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen de volgende opties worden toegevoegd aan de scope van de Noordtunnel: 1. Realiseren van de meest optimale oplossing voor de secundaire energievoorziening conform de Landelijke Tunnelstandaard, afhankelijk van de uitkomst van onderzoek naar (duurzame) alternatieven door de opdrachtnemer zoals geëist in de vraagspecificatie eisen. 2. Digitale tweeling: i. Het doorontwikkelen van de functionaliteiten van de digitale tweeling in de realisatiefase. ii. Het doorontwikkelen van de functionaliteiten van de digitale tweeling in de meerjarig onderhoudsfase. Afhankelijk van de nadere te duiden behoeftes van opdrachtgever en opdrachtnemer. 3. Het toepassen van een verbeterd SOS-systeem met alternatieve detectiemethode in de Noordtunnel, afhankelijk van de uitkomst van onderzoek naar een alternatieve detectiemethode dat door aanbesteder wordt uitgevoerd.