291047-2025 - Mededinging
België – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor het leveren van voeding
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van voeding
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van voeding aan UZ Leuven en de aangesloten ziekenhuizen binnen de aankoopcentrale (Plexus-netwerk). De inschrijvers die tot de raamovereenkomst worden toegelaten, zullen tijdens de looptijd van de opdracht opnieuw in mededinging worden gesteld via een minicompetitie.
Interne identificatiecode: PPP0WC-532/5358/8555 tem P8562
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Droge voeding, gekoelde voeding en diepvriesproducten
Beschrijving: Droge voeding Gekoelde voeding Kruiden/bouillons Cafetaria producten Vetstoffen Melkproducten Diepvriesproducten (exclusief groenten, fruit en aardappelproducten - perceel 3) Zuivel /Eieren
Interne identificatiecode: P8555_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15880000 Speciale voedingsproducten, 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren, 15893000 Droge waren, 15896000 Diepvriesproducten, 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
Perceel: LOT-0002
Titel: Versneden verse groenten, fruit en salades; al dan niet gemengd, gewassen en verpakt
Beschrijving: 4de gamma 'ready-to-eat' producten - Versneden verse groenten - Versneden vers fruit - Salades
Interne identificatiecode: P8556_2
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten, 03212000 Aardappelen en gedroogde groenten, 03220000 Groenten, vruchten en noten, 03221000 Groenten, 03221100 Wortel- en knolgewassen, 03221110 Wortelgewassen, 03221120 Knolgewassen, 03221200 Vruchtgroenten, 03221300 Bladgroenten, 03221400 Koolgroenten, 03222110 Tropisch fruit, 03222230 Grapefruit, 03222300 Niet-tropisch fruit, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15330000 Verwerkte groenten en fruit, 15331000 Verwerkte groenten, 15331100 Verse of ingevroren groenten, 15331110 Verwerkte wortelgewassen, 15331120 Verwerkte knolgewassen, 15331130 Bonen, erwten, paprika's, tomaten en andere groenten, 15331140 Bladgroenten en koolgewassen
Perceel: LOT-0003
Titel: Diepvriesgroenten, diepvriesfruit en diepvries aardappelproducten (excl. frieten)
Beschrijving: Diepvriesgroenten Diepvriesfruit Diepvries aardappelproducten
Interne identificatiecode: P8557_3
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 15310000 Aardappelen en aardappelproducten, 15312000 Aardappelproducten, 15896000 Diepvriesproducten
Perceel: LOT-0004
Titel: Aardappelen geschild
Beschrijving: Geschilde aardappelen Aardappelkwartjes gekookt
Interne identificatiecode: P8558_4
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 03212100 Aardappelen, 15310000 Aardappelen en aardappelproducten, 15313000 Verwerkte aardappelen
Perceel: LOT-0005
Titel: Vers voorgebakken frieten
Beschrijving: Vers voorgebakken frieten
Interne identificatiecode: P8559_5
Belangrijkste classificatie (cpv): 15312200 Voorgebakken friet
Perceel: LOT-0006
Titel: Verse groenten en vers fruit
Beschrijving: Verse groenten Vers fruit
Interne identificatiecode: P8560_6
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen, 03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten, 03220000 Groenten, vruchten en noten, 03221000 Groenten, 03221200 Vruchtgroenten, 03221300 Bladgroenten, 03221400 Koolgroenten, 03222110 Tropisch fruit, 03222230 Grapefruit, 03222300 Niet-tropisch fruit, 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten, 15331100 Verse of ingevroren groenten, 15331130 Bonen, erwten, paprika's, tomaten en andere groenten, 15331140 Bladgroenten en koolgewassen
Perceel: LOT-0007
Titel: Afbakbroodjes
Beschrijving: Afbakbroodjes
Interne identificatiecode: P8561_7
Aanvullende classificatie (cpv): 15811200 Broodjes
Perceel: LOT-0008
Titel: Dieetproducten niet apotheek
Beschrijving: Dieetproducten niet apotheek
Interne identificatiecode: P8562_8
Aanvullende classificatie (cpv): 15882000 Dieetproducten