291204-2023 - MededingingNederland-Spijkenisse: Onderhouden van bomen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Cyclisch Onderhoud Bomen
Referentienummer: INK23-02-16
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77211500 Onderhouden van bomen
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van aanbesteding betreft het cyclisch onderhouden van bomen
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Onderhoud bomen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77211500 Onderhouden van bomen, 77341000 Snoeien van bomen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie RAW bestek en offerteleidraad voor hoeveelheden.