291292-2025 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Renovatie Hoofdgebouw Blok A tem D (HFD) - aanstellen ontwerpteam
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie Hoofdgebouw Blok A tem D (HFD) - aanstellen ontwerpteam
Beschrijving: Renovatie Hoofdgebouw Blok A tem D (HFD) - aanstellen ontwerpteam
Interne identificatiecode: TMMA/MMO/2023-034
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: TMMA/MMO/2023-034 - 1
Beschrijving: Renovatie Hoofdgebouw Blok A tem D (HFD) - aanstellen ontwerpteam (campus De Nayer)
Interne identificatiecode: 1