2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst dossier- en procesondersteuning overheidsopdrachten 2025-2029
Beschrijving: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met drie opdrachtnemers voor dossier- en procesondersteuning overheidsopdrachten. De opdrachtnemer wordt ingeschakeld om volledig autonoom van a tot z alle types van aankoopdossiers (in principe geen dossiers van beperkte waarde) af te werken. De ondersteuning is nodig om de continuïteit van de interne dienstverlening binnen de organisatie Houthalen-Helchteren te garanderen.
Interne identificatiecode: PPP04M-2935/5081/2025/156
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/156_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79100000 Juridische dienstverlening, 79110000 Juridisch advies en juridische vertegenwoordiging, 79140000 Juridische adviezen en informatie