2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud en depannage van liften op diverse campussen van de Hogeschool Gent
Beschrijving: Hogeschool Gent wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor het preventief onderhoud en depannage van liften. In kader van de noodwendigheid van de operationele werking kan opdracht gegeven worden tot kleine herstellingen van de liften. Plaats van dienstverlening: Diverse campussen van de Hogeschool Gent (zie bijlage D – Overzichtslijst liten)
Interne identificatiecode: PPP065-532/5065/DIFB.TB.002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Liften Orona)
Beschrijving: Perceel 1 (Liften Orona)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr. 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Liften Cosmolift)
Beschrijving: Perceel 2 (Liften Cosmolift)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr. 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Liften Kone)
Beschrijving: Perceel 3 (Liften Kone)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (Liften Otis)
Beschrijving: Perceel 4 (Liften Otis)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 (Liften Schindler)
Beschrijving: Perceel 5 (Liften Schindler)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 (Liften Daelemans)
Beschrijving: Perceel 6 (Liften Daelemans)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr 6_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7 (Liften Verolift)
Beschrijving: Perceel 7 (Liften Verolift)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Perceel 8 (Liften ThyssenKrupp)
Beschrijving: Perceel 8 (Liften ThyssenKrupp)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Perceel 9 (Liften Diverse)
Beschrijving: Perceel 9 (Liften Diverse)
Interne identificatiecode: DIFB.TB.002 Perceel nr 9_9