292095-2025 - Mededinging
België – Politieauto's – leasing 5 politievoertuigen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: leasing 5 politievoertuigen
Beschrijving: leasing van 5 politievoertuigen
Interne identificatiecode: 2025/AN/0011
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34114200 Politieauto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/AN/0011 - 1
Interne identificatiecode: 1