292172-2024 - Resultaat
Nederland – Printers en plotters – Kopieermachines
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Kopieermachines
Beschrijving: De aan te besteden opdracht is het leveren (via huur), onderhouden en servicen van kopieermachines ten behoeve van de scholen en het bestuurskantoor van Stichting Prisma scholengroep. De omvang van de opdracht is 15 machines, waarvan er 5 medio 2027 in het contract gevoegd worden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1