292653-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Ermelo Beleidsadviseur sport&spelen en accounthouder interactie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Beleidsadviseur sport&spelen en accounthouder interactie
Beschrijving: Als beleidsadviseur ben je onze specialist op het gebied van sport en spelen. Je adviseert daarbij het bestuur over het beleid en wetgeving en je bent een vraagbaak voor inwoners, bestuur/bestuursleden van sportverenigingen en je collega’s. In deze functie werk je aan diverse opgaven gericht op de thema’s sport en spelen. Over de uitvoering van het sportbeleid heb je intensief contact met de collega’s van Sportbedrijf Interactie en diverse sportverenigingen. Je hebt periodiek overleg met collega beleidsadviseurs van de regio Noord-West Veluwe en je directe collega’s van Zeewolde en Harderwijk. Jij bewaakt de verbinding tussen sport en spelen en de uitvoeringsagenda van het sociaal domein. We zoeken een collega voor deze functie. Als deze eerder is gevonden dan jouw opdracht eindigt, kan het zijn dat we je vragen een coachende rol te pakken de nieuwe collega klaar te stomen voor deze functie. Daarnaast heb je ook een belangrijke rol als accounthouder Sportbedrijf Interactie. Het afgelopen jaar is een bewogen jaar geweest voor het sportbedrijf. Er is een nieuwe directeur-bestuurder gestart en de gemeente heeft als aandeelhouder de Raad van Commissarissen ontslagen. Er is inmiddels bekend dat het Sportbedrijf grote tekorten heeft. Dit komt bovenop de bezuinigingsopgave die de gemeente Ermelo al heeft. In maart is een interim RvC gestart die samen met de aandeelhouder en directeur-bestuurder werkt aan vernieuwde statuten, een nieuwe exploitatie- en beheerovereenkomst en een permanente RvC. In je rol als accounthouder zorg jij dat deze resultaten in samenspraak en met de input van je collega’s tot stand komen. Jij bent iemand die makkelijk een ingewikkeld krachtenveld overziet, resultaatgericht te werk gaat, maar ook door je bestuurlijke sensitiviteit weet wat op welk moment nodig is. Je kan niet alleen goed praten, maar weet woorden ook in acties en resultaten om te zetten. Je ontwikkelt, implementeert en evalueert beleid op het terrein van sport en spelen en betrekt hierbij partners en inwoners. Prioriteit hierbij is het opstellen van een nieuw tactisch plan sport voor 2026 e.v. Je bent adviseur voor het college van B&W. Je herkent de behoefte vanuit de samenleving en vertaalt deze in nieuw beleid. Je onderhoudt (subsidie)relaties met maatschappelijke partners en bouwt mee aan relevante netwerken. Je bent accounthouder voor het sportbedrijf Interactie Je werkt nauw samen met je collega’s en netwerkpartners in het fysieke en sociale domein en zorgt voor een goede verbinding tussen beiden. Bijvoorbeeld op het gebied van groen en spelen. Je coördineert het Meerjarenonderhoudsplan en controleert de uitgevoerde werkzaamheden samen met de strategisch bouwkundig adviseur.
Interne identificatiecode: T144935
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000